• Ocean's Best Cream 50 ml
-10%

Declaré Ocean'S Best Cream 50 ml

SKU-koodi058580006150000

Declaré Ocean’s Best 50 ml on 24 tuntia kestävä, pitkävaikutteinen kosteusvoide, joka hoitaa ihoa, tekee siitä pehmeän ja lieventää väsymyksen merkkejä.

Normaalihinta €52,60 105,2 € / 100ml
Alennushinta €52,60 Normaalihinta €58,32
Säästät: -€5,72
105,2 € / 100ml
Ocean's Best Cream 50 ml
Declaré Ocean'S Best Cream 50 ml
Normaalihinta €52,60 105,2 € / 100ml
Alennushinta €52,60 Normaalihinta €58,32
Säästät: -€5,72
105,2 € / 100ml

 

 

Declaré Ocean’s Best 50 ml on voide, joka yhdistää meren hyödyt, merimineraalit ja merileväuutteet. Se on ihanteellinen kosteuttamaan ihoa, antamaan sille pehmeyttä ja raikkautta, stimuloimaan solujen toimintaa sekä torjumaan väsymyksen ja uupumuksen merkkejä.

Kenelle se sopii?

Kaikille ihotyypeille, myös herkälle ja kuivalle iholle.

Käyttöohje

Levitä puhtaalle iholle kasvoille, kaulalle ja dekolteelle ja hiero, kunnes voide on imeytynyt.

Apteekkarin suositus

Tämän voiteen erityispiirre on, että se yhdistää mineraaleja, hivenaineita ja merileväuutteita, jotka antavat samealle iholle tarvittavaa hehkua ja kosteutta.

Voide imeytyy parhaiten, kun sitä hierotaan ihoon muutaman minuutin ajan.

Koostumus

SRC™-kompleksi, lähdevesi, skvalaani, cupuacu-voi, leväuutteet, hyaluronihappo, jojobaöljy, E-vitamiini.