• Cosmeclinik Basiko Sensiage Intensive 50Ml.
-28%

Cosmeclinik Basiko Sensiage Intensive 50 ml.

SKU-koodiCO8470001940285
Basiko Cosmeclinik Basiko Sensiage Intensive on intensiivinen ihonhoitovoide.
Normaalihinta €38,20 76,4 € / 100ml
Alennushinta €38,20 Normaalihinta €53,42
Säästät: -€15,22
76,4 € / 100ml
Cosmeclinik Basiko Sensiage Intensive 50Ml.
Cosmeclinik Basiko Sensiage Intensive 50 ml.
Normaalihinta €38,20 76,4 € / 100ml
Alennushinta €38,20 Normaalihinta €53,42
Säästät: -€15,22
76,4 € / 100ml

 

 
Basiko Cosmeclinik Basiko Sensiage Intensive on ihonhoitoon tarkoitettu intensiivivoide. Sen koostumus sisältää ainesosia, jotka voivat auttaa parantamaan ihon terveyttä ja ulkonäköä. Levitä voidetta iholle tarpeen mukaan ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Käytä voidetta osana kasvojenhoitorutiiniasi parhaan tuloksen saavuttamiseksi.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Levitä voidetta iholle tarpeen mukaan ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Käytä voidetta osana kasvojen hoitokäytäntöäsi.