• Cosmeclinik Basiko Nutrigel 500Ml.
-34%

Cosmeclinik Basiko Nutrigel 500 ml.

SKU-koodiCO8470002097674
Nutrigel-kosteuttava vartalovoide.
Normaalihinta €18,50 3,7 € / 100ml
Alennushinta €18,50 Normaalihinta €27,91
Säästät: -€9,41
3,7 € / 100ml
Cosmeclinik Basiko Nutrigel 500Ml.
Cosmeclinik Basiko Nutrigel 500 ml.
Normaalihinta €18,50 3,7 € / 100ml
Alennushinta €18,50 Normaalihinta €27,91
Säästät: -€9,41
3,7 € / 100ml

 

 
Nutrigel Basiko on kosteuttava vartalovoide, joka tarjoaa ihollesi intensiivistä hoitoa. Levitä tuotetta vartalon iholle ja hiero, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sopii erinomaisesti päivittäiseen käyttöön, mieluiten kylvyn jälkeen. Ihosi pysyy pehmeänä ja ravittuna koko päivän.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Levitä tuotetta vartalon iholle ja hiero kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Käytä päivittäin.