• Corpore Sano Aloe Vera & Goji Bio Shampoo 300Ml.
-16%

Corpore Sano -shampoo, aloe vera ja luomugoji, 300 ml.

SKU-koodiCO8414002083176
Corpore Sanon orgaaninen aloe vera- ja goji-shampoo on hiustenhoitotuote, jossa yhdistyvät aloe veran kosteuttavat ja uudistavat ominaisuudet sekä gojin antioksidanttiset vaikutukset. Tämä 300 ml:n pakkauksessa myytävä shampoo puhdistaa hiukset hellävaraisesti ja jättää ne pehmeiksi, kiiltäviksi ja terveiksi.
Normaalihinta €10,70 3,57 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,80
Säästät: -€2,10
3,57 € / 100ml
Corpore Sano Aloe Vera & Goji Bio Shampoo 300Ml.
Corpore Sano -shampoo, aloe vera ja luomugoji, 300 ml.
Normaalihinta €10,70 3,57 € / 100ml
Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,80
Säästät: -€2,10
3,57 € / 100ml

 

 
Corpore Sanon Aloe Vera ja Goji Bio -shampoo on hiustenhoitotuote, jossa yhdistyvät aloe veran kosteuttavat ja uudistavat ominaisuudet sekä gojin antioksidanttiset ja ravitsevat vaikutukset. Tämä shampo on valmistettu luonnollisista ja luomuraaka-aineista, ja se sopii erinomaisesti kaikille hiustyypeille. Se puhdistaa hiukset ja päänahan hellävaraisesti, jättäen ne elvyttäviksi ja vahvistuneiksi. Lisäksi se kosteuttaa syvältä, ehkäisee kuivumista ja hilseilyä sekä tekee hiuksista pehmeämmät, kiiltävämmät ja terveemmät. Tuotteen säännöllinen käyttö auttaa pitämään hiukset vahvoina, ravittuina ja säteilevinä.

Koostumus

Tämä tuote sisältää aloe veraa ja luomugogimarjoja.

Käyttöohje

Käytä tätä tuotetta levittämällä pieni määrä shampoota märille hiuksille, hieromalla sitä hellävaraisesti päänahkaan ja huuhtelemalla sitten runsaalla vedellä. Toista käsittely tarvittaessa.

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote sisältää aloe veraa ja luomugogimarjoja, joten on tärkeää ottaa huomioon eräitä varotoimia. Ennen käyttöä lue huolellisesti valmistajan antamat käyttöohjeet ja noudata niitä. Vältä tuotteen joutumista silmiin, ja jos sitä pääsee silmiin, huuhtele silmät runsaalla vedellä. Jos havaitset allergisen reaktion tai päänahan ärsytystä, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin tai apteekkiin. Säilytä shampoota lasten ulottumattomissa viileässä ja kuivassa paikassa.