• Comdiet Te Drena Forte 500Ml.
-22%

Comdiet Te Drena Forte 500 ml.

SKU-koodiCO653981905637
Comdiet Te Drena Forte 500 ml on diureettinen ja puhdistava tuote, joka on suunniteltu tukemaan laihtumista. Sen erityinen koostumus auttaa poistamaan ylimääräistä nestettä ja myrkkyjä kehosta, mikä edistää painonpudotusta. Tämä tuote sopii erinomaisesti tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan täydennykseksi.
Normaalihinta €27,35 5,47 € / 100ml
Alennushinta €27,35 Normaalihinta €35,00
Säästät: -€7,65
5,47 € / 100ml
Loppuunmyyty
Comdiet Te Drena Forte 500Ml.
Comdiet Te Drena Forte 500 ml.
Normaalihinta €27,35 5,47 € / 100ml
Alennushinta €27,35 Normaalihinta €35,00
Säästät: -€7,65
5,47 € / 100ml

 

 
Comdiet Te Drena Forte 500 ml on diureettinen ja puhdistava tuote, jota käytetään tukemaan laihtumista ja poistamaan myrkkyjä kehosta. Sen erityinen koostumus on suunniteltu edistämään nesteen poistumista ja tukemaan munuaisten toimintaa. Tätä tuotetta voidaan käyttää tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntavan täydennyksenä laihtumisprosessin tulosten tehostamiseksi.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.