• Codiet Vidacir 50Ml.
-30%

Codiet Vidacir 50 ml.

SKU-koodiCO8437002164270
Codiet Vidacir 50 ml on urheilijoille tarkoitettu ravintolisä. Sitä käytetään fyysisen suorituskyvyn parantamiseen ja lihasten palautumisen edistämiseen intensiivisen harjoittelun jälkeen. Suositeltava annostus on 10 ml tuotetta vedellä laimennettuna ennen harjoittelua ja vielä 10 ml harjoittelun jälkeen. Tämä tuote sisältää ainesosia, kuten tauriinia, L-karnitiinia ja artisokan uutetta, jotka auttavat lisäämään kestävyyttä, vähentämään väsymystä ja edistämään myrkkyjen poistumista elimistöstä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.
Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
Säästät: -€7,43
35,0 € / 100ml
Codiet Vidacir 50Ml.
Codiet Vidacir 50 ml.
Normaalihinta €17,50 35,0 € / 100ml
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,93
Säästät: -€7,43
35,0 € / 100ml

 

 

Codiet Vidacir 50 ml on urheilijoille tarkoitettu ravintolisä. Sitä käytetään fyysisen suorituskyvyn parantamiseen ja lihasten palautumiseen intensiivisen harjoittelun jälkeen. Suositeltava annostus on 10 ml tuotetta vedellä laimennettuna ennen harjoittelua ja toiset 10 ml harjoittelun jälkeen. Tämä tuote sisältää ainesosia, kuten tauriinia, L-karnitiinia ja artisokan uutetta, jotka auttavat lisäämään kestävyyttä, vähentämään väsymystä ja edistämään myrkkyjen poistumista kehosta. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Codiet Vidacir 50 ml sisältää ainesosia, kuten tauriinia, L-karnitiinia ja artisokan uutetta.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on tauriini.