• Codiet Fragilment 250Ml.
-30%

Codiet Fragilment 250 ml.

SKU-koodiCO8437002164362
Codiet Fragilment 250 ml on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Sitä käytetään ravitsemuksen ja ruokavalion täydentämiseen. Tuotetta suositellaan käytettäväksi 10 ml päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuotteen voi laimentaa veteen tai nauttia sellaisenaan. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista.
Normaalihinta €23,00 9,2 € / 100ml
Alennushinta €23,00 Normaalihinta €32,86
Säästät: -€9,86
9,2 € / 100ml
Codiet Fragilment 250Ml.
Codiet Fragilment 250 ml.
Normaalihinta €23,00 9,2 € / 100ml
Alennushinta €23,00 Normaalihinta €32,86
Säästät: -€9,86
9,2 € / 100ml

 

 

Codiet Fragilment 250 ml on ravintolisä, joka sisältää mineraaleja ja hivenaineita. Sitä käytetään ravitsemuksen ja ruokavalion täydentämiseen. Tuotetta suositellaan käytettäväksi 10 ml päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuotteen voi laimentaa veteen tai nauttia suoraan. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Vesi, fruktoosi: appelsiiniaromi: C-vitamiini (L-askorbiinihappo): soijalesitiini (35 % fosfatidylseriiniä): kalaöljy (12 % DHA): L-tauriini: passiflora-kuivauute (Passiflora incarnata): sitruunahappo: E-vitamiini (DL-alfa-tokoferyyliasetaatti): inuliini: B5-vitamiini (kalsiumpantetonaatti): L-arginiini: N-asetyylikarnitiini: L-metioniini: L-histidiini: sinkkisulfaatti: mangaaniglukonaatti: melatoniini: kupariglukonaatti: B6-vitamiini (pyridoksiinihydrokloridi): B2-vitamiini (riboflaviini): B1-vitamiini (tiamiinihydrokloridi): A-vitamiini (retinylipalmitaatti): foolihappo (pteroyylimonoglutamiinihappo): biotiini (D-biotiini): B12-vitamiini (syanokobalamiini)