• Codiet Correnal 200Gr.
-30%

Codiet Correnal 200 g

SKU-koodiCO8437002164089
Codiet Correnal 200 g on ravintolisä, joka sisältää elimistölle välttämättömiä mineraaleja ja hivenaineita. Sitä käytetään ruokavalion täydentämiseen ja riittävän ravintoaineiden saannin varmistamiseen. Suositeltu päivittäinen annos on 10 grammaa, joka voidaan sekoittaa veteen, mehuun tai muihin elintarvikkeisiin. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja olla ylittämättä suositeltua annosta. Tätä tuotetta voivat käyttää henkilöt, jotka haluavat parantaa ravitsemustaan ja varmistaa elimistön mineraalitasapainon. On kuitenkin tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.
Normaalihinta €20,00 10,0 € / 100gr
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,57
Säästät: -€8,57
10,0 € / 100gr
Codiet Correnal 200Gr.
Codiet Correnal 200 g
Normaalihinta €20,00 10,0 € / 100gr
Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,57
Säästät: -€8,57
10,0 € / 100gr

 

 

Codiet Correnal 200 g on ravintolisä, joka sisältää elimistölle välttämättömiä mineraaleja ja hivenaineita. Sitä käytetään ruokavalion täydentämiseen ja riittävän ravintoaineiden saannin varmistamiseen. Suositeltu päivittäinen annos on 10 grammaa, ja se voidaan sekoittaa veteen, mehuun tai muihin elintarvikkeisiin. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja olla ylittämättä suositeltua annosta. Tätä tuotetta voivat käyttää henkilöt, jotka haluavat parantaa ravitsemustaan ja varmistaa elimistön mineraalitasapainon. On kuitenkin tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Koostumus

Kuivauute: gram, kiviä murskaava kasvi, karpalokasvi, kultakukka, magnesiumsitraatti, C-vitamiini ja sinkki.