• Cobeco - Velv'Or Anal Relaxing Lubricant 90Ml
-28%

Cobeco – Velv'Or rentouttava anaali-liukuvoide 90 ml

SKU-koodiCO8718546546525
Velv'Or AID BeOpen Anal Relax Lube on intiimivoide, joka takaa miellyttävän rentoutumisen anaaliseksin aikana ainutlaatuisen paksun ja liukkaan koostumuksensa sekä lievästi puuduttavien ainesosiensa ansiosta. Tällä intiimivoiteella on kosteuttava ja pehmentävä vaikutus. Se lisää mukavuutta yhdynnän aikana ja täydentää kehon luonnollista voitelua, mikä tekee yhdynnästä entistä intensiivisemmän. Velv'Or AID BeOpen Anal Relax Lube tarjoaa enemmän nautintoa molemmille kumppaneille. Tätä liukastetta voidaan käyttää myös yhdessä lateksikondomien kanssa. 90 ml
Normaalihinta €9,00 10,0 € / 100ml
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,42
Säästät: -€3,42
10,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Cobeco - Velv'Or Anal Relaxing Lubricant 90Ml
Cobeco – Velv'Or rentouttava anaali-liukuvoide 90 ml
Normaalihinta €9,00 10,0 € / 100ml
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,42
Säästät: -€3,42
10,0 € / 100ml

 

 
Velv'Or AID BeOpen Anal Relax Lube on intiimivoide, joka takaa miellyttävän rentoutumisen anaaliseksin aikana ainutlaatuisen paksun ja liukkaan koostumuksensa sekä lievästi puuduttavien ainesosiensa ansiosta. Tällä intiimivoiteella on kosteuttava ja pehmentävä vaikutus. Se lisää mukavuutta yhdynnän aikana ja täydentää kehon luonnollista voitelua, mikä tekee yhdynnästä entistä intensiivisemmän. Velv'Or AID BeOpen Anal Relax Lube tarjoaa enemmän nautintoa molemmille kumppaneille. Tätä liukastetta voidaan käyttää myös yhdessä lateksikondomien kanssa. 90 ml