• Cobeco - Intimate Water Based Natural 125 Ml /En/De/Fr/Es/It/Nl/
-9%

Cobeco - Intimate Base Agua Natural 125 ml /En/De/Fr/Es/It/Nl/

SKU-koodiCO8718546546969
Tämä luonnollinen, vesipohjainen liukuvoide on intiimiliukuvoide, joka takaa luonnollisen nautinnon ilman hajusteita, makuaineita tai lisäaineita. 100 % luonnollinen + vegaaniset ainesosat Ei sisällä synteettisiä hajusteita, väriaineita tai säilöntäaineita Ei sisällä parabeeneja BDIH:n sertifioima 100 % luonnollinen CE-sertifioitu Optimoitu pH Pitkäkestoinen Voidaan käyttää kondomien kanssa Sisältää karrageenia Määrä: 125 ml
Normaalihinta €7,60 6,08 € / 100ml
Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,31
Säästät: -€0,71
6,08 € / 100ml
Cobeco - Intimate Water Based Natural 125 Ml /En/De/Fr/Es/It/Nl/
Cobeco - Intimate Base Agua Natural 125 ml /En/De/Fr/Es/It/Nl/
Normaalihinta €7,60 6,08 € / 100ml
Alennushinta €7,60 Normaalihinta €8,31
Säästät: -€0,71
6,08 € / 100ml

 

 
Tällä intiimivoiteella on kosteuttava ja pehmentävä vaikutus. Se lisää mukavuutta yhdynnän aikana ja täydentää kehon luonnollista voitelua, jolloin yhdynnästä tulee intensiivisempää. Miten tuote vaikuttaa? Levitä haluttu määrä voiteluainetta haluamallesi ihoalueelle ja levitä se iholle. Vesipohjainen koostumus tekee tuotteesta kevyen ja helposti levitettävän, ja se on iholle neutraali. Tämä liukastin tuntuu käytön aikana pehmeältä ja miellyttävältä. Tällainen vesipohjainen koostumus imeytyy ajan myötä suurelta osin kehoon, mutta tarvittaessa liukastinta voi lisätä käytön aikana, jotta liukuminen pysyy jatkuvana ja miellyttävänä. Liukastin on helppo pestä pois vedellä.