• Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390Gr.
-25%

Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390 g.

SKU-koodiCN8429058000305
Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390 g on ravintolisä, joka on kehitetty parantamaan ihon, hiusten ja kynsien terveyttä. Se sisältää puhdasta kollageenia, joka auttaa vahvistamaan ja uudistamaan kudoksia sekä edistää nuorekkaampaa ja terveempää ulkonäköä. Lisäksi tämä tuote voi auttaa parantamaan ihon kimmoisuutta ja vähentämään ryppyjen muodostumista.
Normaalihinta €21,62 5,54 € / 100gr
Alennushinta €21,62 Normaalihinta €28,97
Säästät: -€7,35
5,54 € / 100gr
Loppuunmyyty
Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390Gr.
Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390 g.
Normaalihinta €21,62 5,54 € / 100gr
Alennushinta €21,62 Normaalihinta €28,97
Säästät: -€7,35
5,54 € / 100gr

 

 
Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390 g on ravintolisä, joka sisältää puhdasta kollageenia. Kollageeni on ihon, hiusten ja kynsien terveydelle välttämätön proteiini. Tätä tuotetta käytetään vahvistamaan ja parantamaan näiden kudosten ulkonäköä edistämällä ihon kimmoisuutta ja kosteutta sekä kynsien ja hiusten kasvua ja kestävyyttä. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat säilyttää terveellisen ja nuorekkaan ulkonäön.

Koostumus

Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390Gr:n koostumusta ei tiedetä, koska sitä ei ole saatavilla tietokannassa.

Ainesosat

Cn Clinical Nutrition Collagen Pure 390Gr:n pääasiallinen vaikuttava aine on kollageeni.