• Cfn Aloe Vera 1000Ml.
  • Cfn Aloe Vera 1000 ml.
  • Cfn Aloe Vera 1000 ml.
-26%
Cfn

Cfn Aloe Vera 1000 ml.

SKU-koodiCF8427729000296

Cfn Aloe Vera 1000 ml on kasviperäinen tuote, jota käytetään ihon, hiusten ja kynsien hoitoon. Sitä käytetään levittämällä sopiva määrä iholle tai päänahalle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sitä voidaan käyttää myös ainesosana kotitekoisten kosmetiikkatuotteiden valmistuksessa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä.

Normaalihinta €24,50 2,45 € / 100ml
Alennushinta €24,50 Normaalihinta €32,95
Säästät: -€8,45
2,45 € / 100ml
Cfn Aloe Vera 1000Ml.
Cfn Aloe Vera 1000 ml.
Normaalihinta €24,50 2,45 € / 100ml
Alennushinta €24,50 Normaalihinta €32,95
Säästät: -€8,45
2,45 € / 100ml

 

 

Cfn Aloe Vera 1000 ml on kasviperäinen tuote, jota käytetään ihon, hiusten ja kynsien hoitoon. Aloe vera tunnetaan kosteuttavista, uudistavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Tuotetta käytettäessä suositellaan levittämään sopiva määrä puhtaalle ja kuivalle iholle ja hieromaan sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sitä voidaan käyttää myös hiusnaamiona levittämällä se kosteisiin hiuksiin ja antamalla sen vaikuttaa muutaman minuutin ajan ennen huuhtelua. Kynsien hoitoon voidaan levittää pieni määrä tuotetta kynsinauhoille ja hieroa sitä kevyesti. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen minkään kasviperäisen tuotteen käyttöä.

Koostumus

Cfn Aloe Vera 1000 ml sisältää pääasiassa aloe veraa, joka on tämän kasviperäisen tuotteen pääainesosa. Annetuissa tiedoissa ei mainita muita erityisiä ainesosia.

Vaikuttavat aineet

Cfn Aloe Vera 1000 ml:n pääainesosa on aloe vera.

Apteekkarin neuvo

On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen minkä tahansa fytoterapeuttisen tuotteen käyttöä. Lisäksi on suositeltavaa tehdä herkkyystesti pienelle ihoalueelle ennen ensimmäistä käyttökertaa varmistaakseen, ettei allergisia reaktioita ilmene. Vältä kosketusta silmiin, ja jos ilmenee ärsytystä, punoitusta tai muita haittavaikutuksia, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa viileässä ja kuivassa paikassa.