• Celavista Pulmomax Np-Rp 250Ml.
-5%

Celavista Pulmomax Np-Rp 250 ml.

SKU-koodiCE8425402458464
Celavista Pulmomax Np-Rp 250 ml on tuote, jota käytetään hengityselinsairauksien hoitoon. Se auttaa lievittämään nenän tukkoisuutta ja yskää sekä helpottaa hengittämistä. Se voi myös auttaa vähentämään keuhkotulehdusta ja parantamaan hengitystoimintaa. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella lääkärin kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.
Normaalihinta €26,20 10,48 € / 100ml
Alennushinta €26,20 Normaalihinta €27,58
Säästät: -€1,38
10,48 € / 100ml
Loppuunmyyty
Celavista Pulmomax Np-Rp 250Ml.
Celavista Pulmomax Np-Rp 250 ml.
Normaalihinta €26,20 10,48 € / 100ml
Alennushinta €26,20 Normaalihinta €27,58
Säästät: -€1,38
10,48 € / 100ml

 

 
Celavista Pulmomax Np-Rp 250 ml on eläinten hengitystiesairauksien hoitoon tarkoitettu tuote. Tämä nestemäinen liuos annetaan suun kautta, ja se on tarkoitettu lievittämään esimerkiksi keuhkoputkentulehduksen, keuhkokuumeen ja yskän oireita. Se sisältää vaikuttavia aineita, jotka auttavat vähentämään tulehdusta ja parantamaan keuhkojen toimintaa. On tärkeää noudattaa eläinlääkärin ohjeita, jotta tuotetta käytetään asianmukaisesti ja turvallisesti.

Ainesosat

Vesi, seljanmarjan tiivistetty mehu, hydroalkoholiset uutteet: islantilainen jäkälä, rosmariini, timjami, mulleina, helikrisi, marrubio, eukalyptus, echinacea; askorbiinihappo, aguar-kumia (stabilointiaine); kuivauutteet: Tormentine® (Perilla frutescens -uute 20:1), Drosera (10:1), lakritsi: kaliumsorbaatti (säilöntäaine): sinkkiglukonaatti, Aloe vera -kuivauute (200:1), männyn eteeriöljy, stevioliglukosidit, kolekalsiferoli.