• Cbdolmar Cbdolmar 10% Cbd 30Ml.
-8%

Cbdolmar Cbdolmar 10 % CBD 30 ml.

SKU-koodiCB8470002091214
Cbdolmar Cbdolmar 10 % CBD 30 ml on ravintolisä, joka sisältää 10 % CBD:tä 30 ml:n pullossa. CBD, eli kannabidioli, on kannabiskasvista peräisin oleva luonnollinen yhdiste, jota on perinteisesti käytetty rentoutumisen ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat tukea terveyttään ja hyvinvointiaan luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €54,70 182,33 € / 100ml
Alennushinta €54,70 Normaalihinta €59,41
Säästät: -€4,71
182,33 € / 100ml
Loppuunmyyty
Cbdolmar Cbdolmar 10% Cbd 30Ml.
Cbdolmar Cbdolmar 10 % CBD 30 ml.
Normaalihinta €54,70 182,33 € / 100ml
Alennushinta €54,70 Normaalihinta €59,41
Säästät: -€4,71
182,33 € / 100ml

 

 
Cbdolmar Cbdolmar 10 % CBD 30 ml on ravintolisä, joka sisältää 10 % CBD:tä. CBD, eli kannabidioli, on luonnollinen yhdiste, jota esiintyy kannabiskasvissa. Sitä käytetään moniin eri tarkoituksiin, kuten stressin ja ahdistuksen lievittämiseen, kivun ja tulehduksen vähentämiseen, unen parantamiseen sekä rentoutumisen edistämiseen. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa.

Ainesosat

Tämän tuotteen pääasiallinen vaikuttava aine on 10-prosenttista CBD:tä (kannabidiolia).