• Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030 , 1.4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
-24%

Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml

SKU-koodiCA4059729514813

Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml

Normaalihinta €3,70 264,29 € / 100ml
Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€1,18
264,29 € / 100ml
Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030 , 1.4 ml
Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 030, 1,4 ml
Normaalihinta €3,70 264,29 € / 100ml
Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€1,18
264,29 € / 100ml

 

 

Luo huomiota herättävä meikkilook Catrice-merkin Space Glam 030 Cosmic Chrome -nestemäisellä silmänrajauskynällä. Silmänrajauskynässä on kaksisävyinen sävy, joka vaihtelee purppurasta vaaleansiniseen, ja sen koostumus kestää koko päivän. Sen tarkka kärki mahdollistaa täydellisen levityksen yhdellä vedolla.