• Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010 , 1.4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml
  • Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml
-10%

Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml

SKU-koodiCA4059729514448

Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml

Normaalihinta €4,39 313,57 € / 100ml
Alennushinta €4,39 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€0,49
313,57 € / 100ml
Loppuunmyyty
Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010 , 1.4 ml
Catrice Space Glam Liquid Effect Eyeliner 010, 1,4 ml
Normaalihinta €4,39 313,57 € / 100ml
Alennushinta €4,39 Normaalihinta €4,88
Säästät: -€0,49
313,57 € / 100ml

 

 

Luo huomiota herättävä meikkilook Catrice Space Glam Liquid Effect 010 Moonstone Metallic -silmärajauskynällä. Silmärajauskynä on saatavana lumoavassa hopeanhohtoisessa metallisävyssä, ja sen koostumus kestää koko päivän. Sen tarkka kärki mahdollistaa tahrattoman levityksen yhdellä vedolla.

Käyttöohjeet

Saadaksesi täydellisen rajauksen Catrice Space Glam Liquid Effect 010 Moonstone Metallic -eyelinerillä, pidä sivellintä mahdollisimman lähellä yläripsien juurta ja vedä viiva silmän sisäkulmasta ulkokulmaan. Piirrä ohut viiva päivämeikkiin tai lisää kerroksia luodaksesi rohkean ja dramaattisen ilmeen.

Ainesosat

AINESOSAT: AQUA (VESI), ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, ACRYLATES COPOLYMER, PVP, SILICA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, CI 77000 (ALUMINUM POWDER).