• Catrice Soft Glam Filter Stick 010 , 9 gr
  • Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g
  • Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g
  • Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g
  • Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g
-26%

Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g

SKU-koodiCA4059729515254

Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g

Normaalihinta €4,00 44,44 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,43
Säästät: -€1,43
44,44 € / 100gr
Loppuunmyyty
Catrice Soft Glam Filter Stick 010 , 9 gr
Catrice Soft Glam Filter Stick 010, 9 g
Normaalihinta €4,00 44,44 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,43
Säästät: -€1,43
44,44 € / 100gr

 

 

Koe aidon suodattimen taika Soft Glam Filter 010 Fair - Light -sauvalla, jonka sävy on vaalea ja pohjasävy lämmin. Tämä kermainen kasvosauva luo luonnollisen ja pehmeän lopputuloksen, ja sen tekstuuri sulautuu ihon kanssa. Haluatpa sitten säteilevää hehkua koko kasvoille, vaihtoehdon tavalliselle meikkivoiteellesi tai korostaa tiettyjä alueita, tämän stickin koostumus on ihanteellinen kumppani kauneusrutiiniisi. Ravitsevan E-vitamiinin ansiosta ihosi tuntuu ja näyttää terveeltä.