• Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030 , 4 gr
  • Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030, 4 g
  • Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030, 4 g
  • Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030, 4 g
-14%

Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030, 4 g

SKU-koodiCA4059729515674

Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030, 4 g

Normaalihinta €3,70 92,5 € / 100gr
Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,32
Säästät: -€0,62
92,5 € / 100gr
Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030 , 4 gr
Catrice Lip Lovin' Overnight Lip Mask 030, 4 g
Normaalihinta €3,70 92,5 € / 100gr
Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,32
Säästät: -€0,62
92,5 € / 100gr

 

 

Tarjoa huulillesi virkistävän yön Catrice Lip Lovin’ 030 Feelin' Peachy -yöhuulinaamion avulla. Huulinaamio on persikanvärinen ja siinä on hienovarainen persikan maku. Se sisältää ravitsevia ainesosia, kuten sheavoita, persikkaöljyä ja E-vitamiinia, jotka takaavat pehmeät ja hoidetut huulet nukkuessasi.

Käyttöohjeet

Levitä Catrice Lip Lovin’ Overnight Lip Mask 030 Feelin' Peachy -yömaski illalla ennen nukkumaanmenoa ja anna sen rikkaan ja kermaisen koostumuksen tehdä taikojaan seuraavaan aamuun asti.

Ainesosat

AINESOSAT: OCTYLDODECANOL, POLYISOBUTENE, TRIETHYLHEXANOIN, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TRIBEHENIN, SYNTHETIC WAX, TOCOPHERYL ACETATE, PRUNUS PERSICA (PEACH) KERNEL OIL, CANOLA OIL, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (AURINGONKUKKA) -SIEMENÖLJY, KAPRYLYLIGLYKOLI, ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI, KAPRYYLIHYDROKSAMIINIHAPPO, GLYSERIINI, BETA-KAROTEENI, DAUCUS CAROTA SATIVA (PORKKANA) -JUURIUUTE, ALUMIINIOKSIDI, SITRUUNAHAPPO, AROMA (MAUSTE), DIMETYYLIFENETYYLIASETAATTI, LIMONEENI, PARFUM (TUOKSU), VANILLIINI, CI 15850 (RED 6 LAKE), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).