• Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050 , 10.5 ml
  • Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050, 10,5 ml
  • Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050, 10,5 ml
  • Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050, 10,5 ml
-7%

Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050, 10,5 ml

SKU-koodiCA4059729520968

Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050, 10,5 ml

Normaalihinta €3,20 30,48 € / 100ml
Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,43
Säästät: -€0,23
30,48 € / 100ml
Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050 , 10.5 ml
Catrice Broken Glass Effect Top Coat 050, 10,5 ml
Normaalihinta €3,20 30,48 € / 100ml
Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,43
Säästät: -€0,23
30,48 € / 100ml

 

 

Catrice-merkin Broken Glass Effect 050 Sparkling Reflection -päällyslakka on upea lisä manikyyriisi. Se on suunniteltu levitettäväksi minkä tahansa tavallisen kynsilakan päälle. Tämä päällyslakka sisältää suuria valkoisen hopeanvärisiä kimallushiukkasia, jotka luovat vaikutelman särkyneestä lasista ja antavat kynsille rohkean tekstuurin sekä silmiinpistävän 3D-efektin. Muuta mikä tahansa kynsilakka tällä ainutlaatuisella ja läpinäkyvällä koostumuksella, joka lisää syvyyttä ja ulottuvuutta sekä antaa kynsillesi hienostuneen ilmeen.