• Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050 , 5.5 gr
  • Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050, 5,5 g
  • Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050, 5,5 g
-15%

Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050, 5,5 g

SKU-koodiCA4059729514950

Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050, 5,5 g

Normaalihinta €4,60 83,64 € / 100gr
Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,43
Säästät: -€0,83
83,64 € / 100gr
Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050 , 5.5 gr
Catrice Blushin' Charm Multi Stick 050, 5,5 g
Normaalihinta €4,60 83,64 € / 100gr
Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,43
Säästät: -€0,83
83,64 € / 100gr

 

 

Paranna meikkirutiiniasi Catrice Multi Stick Blushin' Charm 050 Radiant Honey -tuotteella. Monikäyttöinen kermainen meikkipuikko, jonka ruskea sävy on koristeltu kuparisen hohtavalla kimalluksella, luo pehmeän, kostean lopputuloksen sekä poskille että huulille ja antaa iholle raikkaan ja hehkuvan ilmeen. Kermamaisen, tahmeamattoman ja kevyen tekstuurinsa ansiosta tuote on helppo häivyttää ja sen peittävyyttä voi säätää, mikä sopii erinomaisesti rohkeamman ilmeen luomiseen. Lisäksi tuotteen sisältämä risiiniöljy ja E-vitamiini antavat ihollesi ravitun ja terveen ilmeen.

Käyttöohjeet

Vieritä vain stickiä suoraan poskille tai huulille ja häivytä siveltimellä tai sormilla. Kermainen koostumus liukuu pehmeästi iholle ja sulautuu siihen välittömästi. Tarkempaa levitystä varten voit myös ottaa poskipunaa ensin siveltimelle ja levittää sen sitten poskille.