• Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair , 10,5 ml
  • Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair, 10,5 ml
  • Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair, 10,5 ml
  • Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair, 10,5 ml
-26%

Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair, 10,5 ml

SKU-koodiCA4059729541659

Tahmea koostumus takaa lakan maksimaalisen tarttuvuuden

Normaalihinta €3,00 28,57 € / 100ml
Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,05
Säästät: -€1,05
28,57 € / 100ml
Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair , 10,5 ml
Catrice Base Coat Ultimate Grip Gel Affair, 10,5 ml
Normaalihinta €3,00 28,57 € / 100ml
Alennushinta €3,00 Normaalihinta €4,05
Säästät: -€1,05
28,57 € / 100ml

 

 

Jotta manikyyri pysyy paremmin paikoillaan! Catrice-merkin GEL AFFAIR Ultimate Grip Base Coat -pohjamaali on mullistava tuote kynsien esikäsittelyyn. Innovatiivisen Stick & Grip -teknologian ansiosta koostumus kuivuu hieman tahmeaksi, aivan kuten kasvojen tarttuvuuspohja, mikä takaa, että kynsilakka tarttuu täydellisesti pohjamaaliin ja kestää mahdollisimman pitkään. Samalla se suojaa kynsiä värimuutoksilta. Läpinäkyvä koostumus levittyy pehmeästi ja kuivuu nopeasti, luoden ihanteellisen pohjan GEL AFFAIR -kynsilakallesi. Saat kestävimmät tulokset yhdistämällä sen GEL AFFAIR Ultimate Stay -päällyslakkaan.

Käyttöohjeet

Levitä ohut kerros päällyslakkaa kuivuneen kynsilakan päälle värin sinetöimiseksi, kestävän kiillon antamiseksi ja kynsien suojaamiseksi halkeilulta. Sitä voidaan levittää myös suoraan luonnollisille kynsille kiiltävän ja hoidetun lopputuloksen saamiseksi.

Ainesosat

AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI, BUTYYLIASETAATTI, NEOPENTYYLIGLYKOLI/FTALAANIANHYDRIIDI/TRIMETYLOLPROPAANI-ISONONANOAATTI-KOPOLYMEERI, NITROSELLULOOSA, TRIBUTYYLISITRAATTI, ALKOHOLI, ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOLI/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIDIN KOPOLYMEERI, TOKOFEROLI, GLYKOLIHAPPO, ISOPROPYLALKOHOLI, HEKSANALI, N-BUTYYLIALKOHOLI, ETOKRYLEENI, CI 60725 (VIOLET 2).