• Cantu Shea Butter Leave In Conditioner Lotion 284 Gr
-38%

Cantu Shea Butter Leave-In-hoitoaine 284 g

SKU-koodiCA817513016219

Huuhtelematon hoitoaine, joka tekee hiuksista vahvemmat ja terveemmät

Normaalihinta €10,22 3,6 € / 100gr
Alennushinta €10,22 Normaalihinta €16,50
Säästät: -€6,28
3,6 € / 100gr
Loppuunmyyty
Cantu Shea Butter Leave In Conditioner Lotion 284 Gr
Cantu Shea Butter Leave-In-hoitoaine 284 g
Normaalihinta €10,22 3,6 € / 100gr
Alennushinta €10,22 Normaalihinta €16,50
Säästät: -€6,28
3,6 € / 100gr

 

 

Cantu-merkin huuhtelematon hoitoaine kosteuttaa hiuksia syvältä ja antaa niille luonnollisen ja pitkäkestoisen kosteuden. Sen koostumus on suunniteltu vahvistamaan hiuskuitua ja antamaan hiuksille upeaa kiiltoa sekä terveemmän ulkonäön. Lisäksi se lyhentää kuivumisaikaa ja helpottaa hiusten muotoilua ja käsittelyä.

Käyttöohjeet

Levitä runsas määrä tuotetta kosteisiin hiuksiin, aloita hiuslatvoista ja levitä kohti juurta. Kampaa hiukset, jotta tuote jakautuu tasaisesti. Älä huuhtele. Muotoile hiukset tavalliseen tapaan, jolloin saat kosteutetut, vahvat ja kiiltävät hiukset.

Ainesosat

AQUA (WATER), GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, STEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL.