• Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340 Gr
-47%

Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340 g

SKU-koodiCA817513019890
Korjaa vaurioituneet hiukset Cantu-merkin avokadoa sisältävällä korjaavalla hoitoaineella!
Normaalihinta €8,20 2,41 € / 100gr
Alennushinta €8,20 Normaalihinta €15,42
Säästät: -€7,22
2,41 € / 100gr
Loppuunmyyty
Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340 Gr
Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340 g
Normaalihinta €8,20 2,41 € / 100gr
Alennushinta €8,20 Normaalihinta €15,42
Säästät: -€7,22
2,41 € / 100gr

 

 
Avokado-korjaava hoitovoide

Sheavoilla valmistettu ja avokadoöljyllä rikastettu hoitoaine tunkeutuu syvälle hiuksiin estäen hiusten katkeilua, korjaa haaroittuneita latvoja ja parantaa hiusten käsiteltävyyttä.

Hyödyt:
Korjaa haaroittuneet latvat ja kosteuttaa tehokkaasti kuivaa ja haurasta hiuksia.
Aloe- ja oliiviöljyllä rikastettu koostumus vahvistaa hiuksia ja lisää niiden kiiltoa.
Sheavoin ja avokadoöljyn yhdistelmä helpottaa kampaamista ja muotoilua.
Sopii kaikille hiustyypeille ja -rakenteille.
Ei sisällä hiuksia vahingoittavia ainesosia.

Käyttöohje

Levitä runsas määrä kosteiden hiusten latvoihin ja levitä tuotetta juurille asti.
Kampaa hiukset, jotta tuote levittyy tasaisesti.
Älä huuhtele.
Levitä lisää tuotetta pitkien hiusten latvoihin tai kuivimpiin kohtiin.