• Camaleon Cosmetics Camaleon Nails Top Coat 6Ml.
-16%

Camaleon Cosmetics Camaleon Uñas Top Coat 6 ml.

SKU-koodiCA8420649410817
Antaa kynsilakallesi kiiltävän ja kestävän lopputuloksen.
Normaalihinta €4,90 81,67 € / 100ml
Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,85
Säästät: -€0,95
81,67 € / 100ml
Camaleon Cosmetics Camaleon Nails Top Coat 6Ml.
Camaleon Cosmetics Camaleon Uñas Top Coat 6 ml.
Normaalihinta €4,90 81,67 € / 100ml
Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,85
Säästät: -€0,95
81,67 € / 100ml

 

 
Pitkä kuvaus: Camaleon Cosmeticsin Top Coat on täydellinen viimeistely manikyyriisi. Sen nopeasti kuivuva ja erittäin kiiltävä koostumus takaa kestävän ja halkeilemattoman lopputuloksen. Levitä yksi kerros suosikkikynsilakkasi päälle ja nauti moitteettomasta kiillosta. Se suojaa ja sinetöi kynsilakkasi, pitäen kynnet raikkaina ja kiiltävänä. Lisää tämä Top Coat kauneusrutiiniisi ja esittele säteileviä kynsiäsi.

Koostumus

Ainesosat: etyyliasetaatti, butyyliasetaatti, selluloosa-asetaatti-butyraatti, isopropyylialkoholi.

Käyttöohje

Levitä yksi kerros päällyslakkaa kuivuneen kynsilakan päälle.

Apteekkarin vinkki

Top coat on välttämätön kynsilakan sinetöimiseksi ja suojaamiseksi, jotta kynnet pysyvät moitteettoman näköisinä pidempään.