• Camaleon Cosmetics Camaleon Maskne Biofilm Protector Premask 30Ml.
-10%

Camaleon Cosmetics Camaleon Maskne Biofilm Protector Premask 30 ml.

SKU-koodiCA8420649410862
Naamion alla käytettävä suojaava voide.
Normaalihinta €11,61 38,7 € / 100ml
Alennushinta €11,61 Normaalihinta €12,90
Säästät: -€1,29
38,7 € / 100ml
Loppuunmyyty
Camaleon Cosmetics Camaleon Maskne Biofilm Protector Premask 30Ml.
Camaleon Cosmetics Camaleon Maskne Biofilm Protector Premask 30 ml.
Normaalihinta €11,61 38,7 € / 100ml
Alennushinta €11,61 Normaalihinta €12,90
Säästät: -€1,29
38,7 € / 100ml

 

 
Camaleon Cosmeticsin Biofilm Protector Premask on luotettava apulainen, joka suojaa ihoa maskien käytöstä aiheutuvilta ärsytyksiltä. Tämä koostumus sisältää hellävaraisia ja rauhoittavia ainesosia, kuten glyseriiniä ja kehäkukkaa, ja se suojaa ja hoitaa kasvojen ihoa. Levitä ohut kerros ennen maskia ja nauti suojaavasta kerroksesta. Pidä sitä mukanasi, jotta ihosi pysyy mukavana ja suojattuna koko päivän.

Koostumus

Aqua, pentyleeniglykoli, glyseriini, polysorbaatti 20, etyyliheksyyliglyseriini, hajuste.

Käyttöohje

Levitä ohut kerros ennen kasvomaskin asettamista. Poista ylimääräinen tuote ennen kasvomaskin asettamista.

Apteekkarin vinkki

Suojaa ihoasi naamion aiheuttamalta ärsytykseltä.