• Camaleon Cosmetics Camaleon Gloss Nacar 9Ml.
-13%

Camaleon Cosmetics Camaleon Gloss Nacar 9 ml.

SKU-koodiCA8420649410565
9 ml:n huulikiilto, jossa on helmiäisvaikutus.
Normaalihinta €6,80 75,56 € / 100ml
Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,85
Säästät: -€1,05
75,56 € / 100ml
Camaleon Cosmetics Camaleon Gloss Nacar 9Ml.
Camaleon Cosmetics Camaleon Gloss Nacar 9 ml.
Normaalihinta €6,80 75,56 € / 100ml
Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,85
Säästät: -€1,05
75,56 € / 100ml

 

 
Helmiäishohtoinen huulikiiltomme on täydellinen valinta, kun haluat pehmeän ja tyylikkään kiillon. Anna huulillesi helmiäishohtoinen ja säteilevä ilme tällä korkealaatuisella huulikiillolla. Voit käyttää sitä yksinään tai suosikkihuulipunan päällä. Pidä huulesi kosteutettuina ja korostettuina tällä helmiäishohtoisella huulikiillolla.

Ainesosat

Polybutene, octyldodecanol, mica, silica.

Käyttöohje

Levitä kiiltoa huulille, jotta saat niille helmiäisen kiillon. Voidaan käyttää yksinään tai huulipunan päällä.

Apteekkarin vinkki

Helmiäishohtoinen huulikiilto on täydellinen huulien korostamiseen.