• Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Strawberry 4Gr.
-16%

Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Fresa 4 g.

SKU-koodiCA8420649410640
Elävä ja pitkäkestoinen luomiväri.
Normaalihinta €10,00 250,0 € / 100gr
Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,85
250,0 € / 100gr
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Strawberry 4Gr.
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Metallic Fresa 4 g.
Normaalihinta €10,00 250,0 € / 100gr
Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,85
250,0 € / 100gr

 

 
Tämä mansikanvärinen luomiväri yhdistää mattapinnan ja metallisen vivahteen monipuolisen ilmeen luomiseksi. Voimakkaasti pigmentoitunut koostumus takaa pehmeän levityksen ja kestävän lopputuloksen. Luo vaikuttava tai hienovarainen katse tällä eloisalla luomivärillä. Sopii täydellisesti mihin tahansa tilaisuuteen.

Koostumus

Mika, talkki, sinkkistearaatti, oktyylidodekyylistearoyylistearaatti, CI 15850, CI 77891.

Käyttöohje

Levitä luomiväri siveltimellä tai sienellä silmäluomille. Häivytä halutun vaikutelman saavuttamiseksi.

Apteekkarin vinkki

Kokeile erilaisia luomivärisävyjä luodaksesi ainutlaatuisia meikkilookeja.