• Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Fluor Fuchsia 4Gr.
-15%

Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Fluor Fucsia 4 g.

SKU-koodiCA8420649410688
4 gramman fuchsia-sävyinen luomiväri.
Normaalihinta €10,10 252,5 € / 100gr
Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,75
252,5 € / 100gr
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Fluor Fuchsia 4Gr.
Camaleon Cosmetics Camaleon Colourfun Fluor Fucsia 4 g.
Normaalihinta €10,10 252,5 € / 100gr
Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,85
Säästät: -€1,75
252,5 € / 100gr

 

 
Fuksia-sävyinen luomiväri tuo ripauksen rohkeutta meikkiisi. Voimakas pigmentti ja pehmeä levitys takaavat silmäluomillesi eloisan värin. Käytä sitä korostamaan silmiäsi erityistilaisuuksissa tai kun haluat luoda rohkean ja persoonallisen ilmeen. Nauti eloisasta ja pitkäkestoisesta meikistä.

Koostumus

Talkki, kiille, isopropylipalmitaatti, magnesiumstearaatti.

Käyttöohje

Levitä luomiväri siveltimellä silmäluomille. Häivytä ja sekoita, kunnes saavutat halutun lopputuloksen.

Apteekkarin vinkki

Yhdistä fuksianvärinen luomiväri neutraaleihin sävyihin korostaaksesi silmiäsi.