-10%

    Calibra Perros Premium Line Senior Light 12 kg

    SKU-koodiCA8594062088943
    Calibra Perros Premium Line Senior Light 12 kg on premium-luokan kuivaruoka, joka on kehitetty erityisesti ylipainoon taipuvaisille ikääntyville koirille. Se sisältää korkealaatuisia, vähärasvaisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään terveellistä painoa. Lisäksi se on rikastettu välttämättömillä ravintoaineilla, jotka edistävät nivelten terveyttä ja ylläpitävät ikääntyneiden koirien elinvoimaa.
    Normaalihinta €34,40 2,87 € / 1kg
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,24
    Säästät: -€3,84
    2,87 € / 1kg
    Loppuunmyyty
    Calibra Perros Premium Line Senior Light 12 kg
    Normaalihinta €34,40 2,87 € / 1kg
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,24
    Säästät: -€3,84
    2,87 € / 1kg

     

     
    Calibra Perros Premium Line Senior Light 12 kg on premium-luokan kuivaruoka, joka on kehitetty erityisesti ylipainoon taipuvaisille ikääntyville koirille. Tämä ruoka tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravitsemuksen, joka on sovitettu ikääntyvien koirien erityistarpeisiin. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka auttavat ylläpitämään terveellistä painoa sekä edistävät liikkuvuutta ja nivelten terveyttä. Lisäksi se on rikastettu välttämättömillä vitamiineilla ja kivennäisaineilla, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja pitävät ihon ja turkin terveinä. Calibra Perros Premium Line Senior Light 12 kg on täydellinen valinta ikääntyvän koirasi terveyden ja hyvinvoinnin hoitamiseen.