-10%

    Calibra Perros Premium Line Puppy Junior 12 kg

    SKU-koodiCA8594062088929
    Calibra Perros Premium Line Puppy Junior on korkealaatuinen kuivaruoka, joka on kehitetty erityisesti koiranpennuille. Se sisältää valikoituja ainesosia, jotka tarjoavat terveelliseen kasvuun ja optimaaliseen kehitykseen tarvittavat ravintoaineet. Tämä rehu tarjoaa tasapainoisen yhdistelmän proteiineja, vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja edistävät ihon ja turkin terveyttä. Lisäksi sen rakeiden koko sopii koiranpentujen leukoihin.
    Normaalihinta €40,20 3,35 € / 1kg
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €44,74
    Säästät: -€4,54
    3,35 € / 1kg
    Loppuunmyyty
    Calibra Perros Premium Line Puppy Junior 12 kg
    Normaalihinta €40,20 3,35 € / 1kg
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €44,74
    Säästät: -€4,54
    3,35 € / 1kg

     

     
    Calibra Perros Premium Line Puppy Junior 12 kg on erityisesti koiranpennuille kehitetty premium-luokan rehu. Tämä rehu tarjoaa täydellisen ja tasapainoisen ravinnon, joka tukee pentujen optimaalista kasvua ja kehitystä. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät terveellistä ruoansulatusta, vahvistavat immuunijärjestelmää ja tukevat vahvojen luiden ja lihasten kehitystä. Calibra Perros Premium Line Puppy Junior 12 kg sopii erinomaisesti kaikenrotuisille ja -kokoisille koiranpennuille ja tarjoaa niille välttämättömät ravintoaineet, joita ne tarvitsevat kasvaakseen terveiksi ja vahvoiksi.