• Calibra Dogs Life Starter & Puppy Fresh Beef 750Gr
-11%

Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef 750 g

SKU-koodiCA8595706701167
Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef on koiranpennuille tarkoitettu kostearuoka. Se on valmistettu tuoreesta naudanlihasta ja sopii erinomaisesti lemmikkisi elämän alkuvaiheeseen. Se tarjoaa terveelliseen kasvuun ja vahvaan immuunijärjestelmään tarvittavat ravintoaineet.
Normaalihinta €6,30 8,4 € / 1kg
Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,11
Säästät: -€0,81
8,4 € / 1kg
Loppuunmyyty
Calibra Dogs Life Starter & Puppy Fresh Beef 750Gr
Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef 750 g
Normaalihinta €6,30 8,4 € / 1kg
Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,11
Säästät: -€0,81
8,4 € / 1kg

 

 
Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef 750 g on koiranpennuille tarkoitettu märkäruoka. Se on valmistettu tuoreesta naudanlihasta ja sopii kasvuvaiheessa oleville koirille. Se tarjoaa terveelliseen kehitykseen tarvittavia ravintoaineita, kuten proteiineja, vitamiineja ja kivennäisaineita. Tämä tuote auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää, edistää luiden ja lihasten optimaalista kasvua sekä tukee ihon ja turkin terveyttä. Se on ravitseva ja maukas vaihtoehto koiranpennuille.