• Calibra Dogs Life Starter & Puppy Fresh Beef 12Kg
-10%

Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef 12 kg

SKU-koodiCA8595706701143
Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef on koiranpentujen rehu, jonka pääraaka-aineena on tuoretta naudanlihaa. Tämä rehu on kehitetty erityisesti vastaamaan koiranpentujen ravitsemustarpeita niiden elämän alkuvaiheessa. Se tarjoaa tasapainoista ja korkealaatuista ravintoa, joka edistää terveellistä kasvua ja vahvaa immuunijärjestelmää.
Normaalihinta €67,70 5,64 € / 1kg
Alennushinta €67,70 Normaalihinta €75,38
Säästät: -€7,68
5,64 € / 1kg
Loppuunmyyty
Calibra Dogs Life Starter & Puppy Fresh Beef 12Kg
Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef 12 kg
Normaalihinta €67,70 5,64 € / 1kg
Alennushinta €67,70 Normaalihinta €75,38
Säästät: -€7,68
5,64 € / 1kg

 

 
Calibra Perros Life Starter & Puppy Fresh Beef 12 kg on koirien rehu, joka on kehitetty erityisesti koiranpennuille ja nuorille koirille. Tämä tuote tarjoaa täydellisen ja tasapainoisen ravitsemuksen koirien optimaaliseen kasvuun ja kehitykseen niiden ensimmäisten elinkuukausien aikana. Se on valmistettu tuoreesta naudanlihasta, minkä ansiosta se on erittäin maukas ja koirille houkutteleva. Lisäksi se sisältää kaikki välttämättömät ravintoaineet, vitamiinit ja kivennäisaineet, joita tarvitaan immuunijärjestelmän vahvistamiseen, terveen ihon ja kiiltävän turkin edistämiseen sekä hyvän ruoansulatuksen ylläpitämiseen.