-10%

    Calibra Perros Life Senior Medium Fresh Beef 12 kg

    SKU-koodiCA8595706701259
    Calibra Perros Life Senior Medium Fresh Beef on kesikokoisille koirille tarkoitettu senioriruoka. Se on valmistettu tuoreesta naudanlihasta, mikä takaa sille herkullisen maun ja korkean ravitsemuksellisen laadun. Tämä ruoka on suunniteltu vastaamaan ikääntyneiden koirien erityistarpeisiin ja auttamaan niitä säilyttämään terveytensä ja elinvoimansa.
    Normaalihinta €61,70 5,14 € / 1kg
    Alennushinta €61,70 Normaalihinta €68,62
    Säästät: -€6,92
    5,14 € / 1kg
    Loppuunmyyty
    Calibra Perros Life Senior Medium Fresh Beef 12 kg
    Normaalihinta €61,70 5,14 € / 1kg
    Alennushinta €61,70 Normaalihinta €68,62
    Säästät: -€6,92
    5,14 € / 1kg

     

     
    Calibra Perros Life Senior Medium Fresh Beef 12 kg on keskikokoisille ikääntyneille koirille tarkoitettu kuivaruoka. Se on valmistettu tuoreesta naudanlihasta ja suunniteltu vastaamaan ikääntyneiden koirien erityisiä ravitsemustarpeita. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravitsemuksen, joka auttaa ylläpitämään ikääntyneen koirasi terveyttä ja elinvoimaa.