• Svr [C20] Biotic, 50 ml
-23%
Svr

[C20]BIOTIC 50 ml

SKU-koodiSV3662361004294
50 ml – Avain säteilevään ihoon? [C20] Biotic -hoitotuotteemme. Sen koostumus perustuu uudistaviin vaikuttaviin aineisiin, ja sitä on rikastettu 20 %:lla C-vitamiinia, joka on optimoitu elvyttämään ihoa, tuomaan esiin ihon hehkua ja tasoittamaan ihonväriä. Sen kermainen ja energisoiva koostumus sisältää vitamiineilla rikastettuja mikropalloja, jotka vapauttavat antioksidanttivaikutuksensa iholle levitettäessä ja antavat iholle hehkua 24 tuntia vuorokaudessa. Päivä päivältä iho on sileämpi ja kiinteämpi, ja väsymyksen merkit vähenevät.
Normaalihinta €36,70 73,4 € / 100ml
Alennushinta €36,70 Normaalihinta €47,90
Säästät: -€11,20
73,4 € / 100ml
Svr [C20] Biotic, 50 ml
[C20]BIOTIC 50 ml
Normaalihinta €36,70 73,4 € / 100ml
Alennushinta €36,70 Normaalihinta €47,90
Säästät: -€11,20
73,4 € / 100ml

 

 
50 ml – Apu säteilevään ihoon? [C20] Biotic -hoitotuotteemme. Sen koostumus perustuu uudistaviin vaikuttaviin aineisiin, ja sitä on rikastettu 20 %:lla C-vitamiinia, joka on optimoitu elvyttämään ihoa, tuomaan esiin ihon hehkun ja tasoittamaan ihonväriä. Sen kermainen ja energisoiva koostumus sisältää vitamiineilla rikastettuja mikropalloja, jotka vapauttavat antioksidanttivaikutuksensa iholle levitettäessä ja antavat iholle hehkua 24 tuntia vuorokaudessa. Päivä päivältä iho on sileämpi ja kiinteämpi, ja väsymyksen merkit vähenevät.

Koostumus

AQUA/EAU/WATER, ASKORBYYLITETRAISOPALMITAATTI, HYDROGENOITU ETYYLIHEKSYYLILIVIINI,
MIRISTYYLIALKOHOLI, GLYSERYYLISTEARAATTI, LAUROYYLILISIN, PEG-100-STEARAATTI, BUTYROSPERMUM PARKII -VOI (SHIEAVOI), NATRIUMCITRAATTI
, piidioksidi, myristyyliglukosidi, mikrokiteinen selluloosa, hydroksietyyliakrylaatti/akryloyylidimetyyli
NAATRIUMTAURAATTI, TOKOFERYLASETAATTI, PENTYLEENIGLYKOLI, MANITOLI, 1,2-HEKSANODIOLI, ALANTOIINI, KAPRYLYLIGLYKOLI,
HAJUSTE, SITRUUNAHAPPO, HYDROGENOIDUN OLIIVIÖLJYN SAIPPUOIMATTOMAT AINEOSAT, SELLULOOSAKUMI, POLYSORBAATTI 60, ISOESTEARAATTI
SORBITANIN ISOESTEARAATTI, ASETYLOITU NATRIUMHYALURONAATTI, MALTODEKSTRIIINI, HYDROKSIPROPYYLIMETYYLISELLULOOSA, CI 77492 (RAUTAOKSIDIT),
LACTOBACILLUS-FERMENTTI, ALGIINI

Käyttöohjeet

LEVITÄ AAMULLA JA/TAI ILLALLA.
Levitä puhtaalle, ärsyttämättömälle iholle. Kasvot ja kaula.

ENSIMMÄINEN KÄYTTÖKERTA
Levitä pieni määrä puhtaalle iholle illalla ja odota vähintään 48 tuntia ennen toista käyttökertaa. Jos iholla ilmenee pistelyä, punoitusta tai muita oireita, lopeta tuotteen käyttö. Kun ihosi on tottunut tuotteeseen, voit käyttää sitä päivittäin tai kerran tai kahdesti päivässä tarpeidesi mukaan.

Ainesosat

AQUA/EAU/WATER, ASKORBYYLITETRAISOPALMITAATTI, HYDROGENOITU ETYYLIHEKSYYLIOOLIVAATTI,
MIRISTYYLIALKOHOLI, GLYSERYLSTEARAATTI, LAUROYL-LISIIINI, PEG-100-STEARAATTI, BUTYROSPERMUM PARKII -VOI (KARITÉ), NATRIUMCITRAATTI
, piidioksidi, myristyyliglukosidi, mikrokiteinen selluloosa, hydroksietyyliakrylaatti/akryloyylidimetyyli
NAATRIUMTAURAATTI, TOKOFERYYLIAASETAATTI, PENTYLEENIGLYKOLI, MANITOLI, 1,2-HEKSANODIOLI, ALANTOIINI, KAPRYLYLIGLYKOLI,
HAJUSTE, SITRUUNAHAPPO, HYDROGENOIDUN OLIIVIÖLJYN SAIPPUUNKÄSITTELEMÄTTÖMÄT AINEOSAT, SELLULOOSAKUMI, POLYSORBAATTI 60, ISOESTEARAATTI
SORBITANIN ISOESTEARAATTI, ASETYLOITU NATRIUMHYALURONAATTI, MALTODEKSTRIINI, HYDROKSIPROPYYLIMETYYLISELLULOOSA, CI 77492 (RAUTAOKSIDIT),
LACTOBACILLUS-FERMENTTI, ALGIINI