• Bunny Rabbit Dream Senior 4Kg
-6%

Bunny Rabbit Dream Senior 4 kg

SKU-koodiBU4018761251070
Bunny Rabbit Dream Senior 4 kg on erityisesti ikääntyneille kaneille kehitetty premium-luokan rehu. Se sisältää tasapainoisen sekoituksen luonnollisia ainesosia ja välttämättömiä ravintoaineita, jotka edistävät lemmikkisi terveyttä ja hyvinvointia. Tämä rehu auttaa ylläpitämään terveellistä painoa, hyvää ruoansulatusta ja elinvoimaa ikääntyneillä kaneilla. Kanisi nauttii jokaisesta Bunny Rabbit Dream Senior 4 kg:n suupalasta!
Normaalihinta €51,80 12,95 € / 1kg
Alennushinta €51,80 Normaalihinta €55,39
Säästät: -€3,59
12,95 € / 1kg
Loppuunmyyty
Bunny Rabbit Dream Senior 4Kg
Bunny Rabbit Dream Senior 4 kg
Normaalihinta €51,80 12,95 € / 1kg
Alennushinta €51,80 Normaalihinta €55,39
Säästät: -€3,59
12,95 € / 1kg

 

 
Bunny Rabbit Dream Senior 4 kg on täysravinto ja tasapainoinen ruoka yli 6-vuotiaille kaneille. Tämä korkealaatuisista raaka-aineista valmistettu ruoka auttaa ylläpitämään ikääntyneen kanisi terveyttä ja elinvoimaa tarjoamalla tasapainoiseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Sen erityinen koostumus auttaa ehkäisemään ikääntyneillä kaneilla yleisiä terveysongelmia, kuten liikalihavuutta ja hampaiden sairauksia. Lisäksi sen herkullinen maku tekee siitä vastustamattoman lemmikillesi. Huolehdi kanisi terveydestä ja hyvinvoinnista Bunny Rabbit Dream Senior 4 kg:n avulla!