• Bunny Profit 200Gr
-16%

Bunny Profit 200 g

SKU-koodiBU4018761120406
Bunny Profit 200 g on herkullinen ja ravitseva välipala jyrsijöille, joka on suunniteltu erityisesti kaneille. Tämä tuote tarjoaa lisäannoksen vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka ovat välttämättömiä lemmikkisi terveydelle. Lisäksi sen herkullinen maku tekee siitä ihanteellisen herkun, jolla voit hemmotella kaniiniasi. Täydellinen valinta lemmikkisi ruokavalion täydentämiseen!
Normaalihinta €5,80 29,0 € / 1kg
Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,87
Säästät: -€1,07
29,0 € / 1kg
Bunny Profit 200Gr
Bunny Profit 200 g
Normaalihinta €5,80 29,0 € / 1kg
Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,87
Säästät: -€1,07
29,0 € / 1kg

 

 
Bunny Profit 200Gr on jyrsijöille tarkoitettu välipala, joka tarjoaa niiden terveydelle ja hyvinvoinnille välttämättömiä ravintoaineita. Tuote on tarkoitettu käytettäväksi satunnaisena herkkuna kaneille ja muille pieneläimille, ja sen herkullinen maku ja rapea rakenne ovat niiden mieleen. Lisäksi Bunny Profit 200Gr edistää hampaiden terveyttä kannustamalla pureskeluun, ja sitä voidaan käyttää palkintona koulutuksen aikana tai yksinkertaisesti erityisenä lahjana lemmikillesi. Jyrsijäsi tulee varmasti nauttimaan tästä herkullisesta ja ravitsevasta välipalasta!