• Bunny Govet Rescue Feed 350Gr
-6%

Bunny Govet Rescue Feed 350 g

SKU-koodiBU4018761300235
Bunny Govet Rescue Feed 350 g on jyrsijöille tarkoitettu hätäruoka, joka tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravitsemuksen. Tämä rehu on suunniteltu vastaamaan jyrsijöiden erityisiä ravitsemustarpeita ja auttamaan niitä pysymään terveinä ja aktiivisina. Laadukkaista raaka-aineista valmistettu ja herkullisen makuinen Bunny Govet Rescue Feed 350 g on erinomainen valinta jyrsijälemmikkiesi hoitoon.
Normaalihinta €45,00 128,57 € / 1kg
Alennushinta €45,00 Normaalihinta €48,05
Säästät: -€3,05
128,57 € / 1kg
Loppuunmyyty
Bunny Govet Rescue Feed 350Gr
Bunny Govet Rescue Feed 350 g
Normaalihinta €45,00 128,57 € / 1kg
Alennushinta €45,00 Normaalihinta €48,05
Säästät: -€3,05
128,57 € / 1kg

 

 
Bunny Govet Rescue Feed 350 g on erityisesti pelastetuille tai stressitilanteessa oleville jyrsijöille kehitetty rehu. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka tarjoavat tarvittavat ravintoaineet nopeaan ja terveelliseen toipumiseen. Tämä ruoka auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää, parantamaan ruoansulatusta ja edistämään kiiltävää turkkia. Se sopii erinomaisesti kaneille, marsuille ja muille jyrsijöille, jotka tarvitsevat erityistä hoitoa.

Ominaisuudet

Bunny Govet Rescue Feed 350Gr on erityisesti jyrsijöille, kuten kaneille, kehitetty rehu, jotka ovat pelastustilanteessa tai toipumassa. Tämän tuotteen käytön etuja voivat olla muun muassa se, että se tarjoaa nopeaan toipumiseen tarvittavat ravintoaineet, on helposti sulavaa ja voi auttaa parantamaan eläimen yleistä terveyttä. Tarkempia tietoja tuotteen erityisistä eduista kannattaa kuitenkin kysyä eksoottisiin eläimiin erikoistuneelta eläinlääkäriltä.

Käyttöohjeet

Bunny Govet Rescue Feed 350Gr on kaneille tarkoitettu pelastusrehu, jota voidaan käyttää ravintolisänä. Sitä suositellaan annettavaksi kaneille pieninä määrinä osana tasapainoista ruokavaliota.