• Bunny Govet Hepaplex 325Gr
-7%

Bunny Govet Hepaplex 325 g

SKU-koodiBU4018761302109
Bunny Govet Hepaplex 325 g on jyrsijöille tarkoitettu ravintolisä, joka auttaa ylläpitämään maksan terveyttä ja edistää ruoansulatusta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät maksan toimintaa ja lemmikkisi yleistä hyvinvointia. Se on ihanteellinen jyrsijöiden terveyden ylläpitämiseen ja niiden yleisen hyvinvoinnin varmistamiseen.
Normaalihinta €17,50 53,85 € / 1kg
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,74
Säästät: -€1,24
53,85 € / 1kg
Loppuunmyyty
Bunny Govet Hepaplex 325Gr
Bunny Govet Hepaplex 325 g
Normaalihinta €17,50 53,85 € / 1kg
Alennushinta €17,50 Normaalihinta €18,74
Säästät: -€1,24
53,85 € / 1kg

 

 

Ominaisuudet

Bunny Govet Hepaplex 325 g on jyrsijöille tarkoitettu ravintolisä, joka auttaa ylläpitämään eläinten maksan terveyttä. Tämän tuotteen käytön etuja ovat muun muassa maksan suojaaminen ja tukeminen, maksan toiminnan parantaminen sekä jyrsijöiden maksasairauksien ehkäisy.