• Bunny Govet Cage Care Nature 500Ml
-6%

Bunny Govet Cage Care Nature 500 ml

SKU-koodiBU4018761302611
Bunny Govet Cage Care Nature 500 ml on tuote, joka on tarkoitettu jyrsijöiden häkkien hoitoon. Sen luonnollinen koostumus auttaa ylläpitämään puhdasta ja terveellistä ympäristöä lemmikillesi. Tämän tuotteen avulla voit huolehtia jyrsijän häkin hygieniasta turvallisesti ja tehokkaasti. Lemmikkisi kiittää sinua siitä!
Normaalihinta €22,10 4,42 € / 100ml
Alennushinta €22,10 Normaalihinta €23,57
Säästät: -€1,47
4,42 € / 100ml
Loppuunmyyty
Bunny Govet Cage Care Nature 500Ml
Bunny Govet Cage Care Nature 500 ml
Normaalihinta €22,10 4,42 € / 100ml
Alennushinta €22,10 Normaalihinta €23,57
Säästät: -€1,47
4,42 € / 100ml

 

 

Ominaisuudet

Bunny Govet Cage Care Nature 500 ml on luonnollinen desinfiointi- ja puhdistusaine jyrsijöiden häkeille. Tämän tuotteen käytön etuihin kuuluvat muun muassa epämiellyttävien hajujen poistaminen, bakteerien ja sienien aiheuttamien sairauksien ehkäisy sekä puhtaan ja turvallisen ympäristön luominen lemmikeillesi.

Käyttöohjeet

Bunny Govet Cage Care Nature 500 ml:n käyttöohjeet: levitä tuotetta suoraan jyrsijän häkkiin varmistaen, että kaikki alueet tulevat peitetyiksi. On suositeltavaa puhdistaa häkki ennen tuotteen levittämistä ja antaa sen kuivua ennen eläimen palauttamista häkkiin.