• Bunny Rabbit Dream Senior 1,5Kgr
-10%

Bunny Conejo Sueño Senior 1,5 kg

SKU-koodiBU4018761251056
Bunny Conejo Sueño Senior on täysravinto ja tasapainoinen ruoka yli 6-vuotiaille kaneille. Sen erityinen koostumus on suunniteltu vastaamaan ikääntyneiden kanien erityisiä ravitsemustarpeita sekä edistämään niiden terveyttä ja hyvinvointia. Tämä 1,5 kg:n painoinen rehu on ihanteellinen pitämään kanisi optimaalisessa kunnossa vanhuusvaiheessa.
Normaalihinta €15,40 10,27 € / 1kg
Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,16
Säästät: -€1,76
10,27 € / 1kg
Loppuunmyyty
Bunny Rabbit Dream Senior 1,5Kgr
Bunny Conejo Sueño Senior 1,5 kg
Normaalihinta €15,40 10,27 € / 1kg
Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,16
Säästät: -€1,76
10,27 € / 1kg

 

 
Bunny Conejo Sueño Senior on erityisesti yli 6-vuotiaille kaneille kehitetty rehu. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät lemmikkisi terveyttä ja hyvinvointia, kuten kasvikuituja, yrttejä ja vihanneksia. Tämä rehu auttaa ylläpitämään ikääntyneen kanisi hampaiden ja ruoansulatuksen terveyttä sekä ihannepainoa tarjoamalla sille kaikki tarvittavat ravintoaineet pitkään ja terveeseen elämään. Se sopii erinomaisesti kaneille, jotka tarvitsevat ikänsä vuoksi erityistä ruokavaliohoitoa.

Ominaisuudet

Bunny Conejo Sueño Senior 1,5 kg -tuote on kehitetty erityisesti ikääntyneille kaneille, ja se tarjoaa niiden terveydelle ja hyvinvoinnille tässä elämänvaiheessa tarvittavat ravintoaineet. Tämän tuotteen käytön etuihin voivat kuulua hampaiden terveyden tukeminen, asianmukainen ruoansulatus, terveellisen painon ylläpitäminen ja kiiltävän turkin edistäminen. Tarkempia tietoja tämän tuotteen erityisistä eduista saat kuitenkin ottamalla yhteyttä eksoottisiin eläimiin erikoistuneeseen eläinlääkäriin.

Käyttöohjeet

Bunny Conejo Sueño Senior 1,5 kg:n käyttöohjeet ovat seuraavat: anna ikääntyneelle kanillesi sen painon ja ravitsemustarpeiden mukainen sopiva määrä ruokaa. Tarkkaan annosmäärän ja ruokintatiheyden määrittämiseksi on suositeltavaa ottaa yhteyttä eksoottisiin eläimiin erikoistuneeseen eläinlääkäriin.