• Bunny Cobaya Senior Dream 1,5Kg
-6%

Bunny Cobaya Sueño Senior 1,5 kg

SKU-koodiBU4018761254057
Bunny Cobaya Sueño Senior on täysravinto ja tasapainoinen rehu yli 6-vuotiaille marsuille. Sen erityinen koostumus on suunniteltu vastaamaan näiden jyrsijöiden tämän elämänvaiheen erityisiä ravitsemustarpeita, ja se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät lemmikkisi terveyttä ja hyvinvointia. Tämä 1,5 kg:n painoinen tuote on erinomainen valinta, kun haluat varmistaa ikääntyneen marsusi asianmukaisen ravitsemuksen.
Normaalihinta €21,10 14,07 € / 1kg
Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,53
Säästät: -€1,43
14,07 € / 1kg
Loppuunmyyty
Bunny Cobaya Senior Dream 1,5Kg
Bunny Cobaya Sueño Senior 1,5 kg
Normaalihinta €21,10 14,07 € / 1kg
Alennushinta €21,10 Normaalihinta €22,53
Säästät: -€1,43
14,07 € / 1kg

 

 
Bunny Cobaya Sueño Senior on täysravinto, joka on suunniteltu erityisesti yli 6-vuotiaille marsuille. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät lemmikkisi terveyttä ja hyvinvointia, kuten kasvikuituja, vitamiineja ja kivennäisaineita. Tämä ruoka auttaa ylläpitämään ikääntyvän marsusi hampaiden, ruoansulatuksen ja immuunijärjestelmän terveyttä ja takaa sille pitkän ja onnellisen elämän. On tärkeää tarjota ikääntyville lemmikeille sopivaa ravintoa, jotta voidaan ehkäistä terveysongelmia ja ylläpitää niiden elinvoimaa.

Ominaisuudet

Bunny Cobaya Sueño Senior 1,5 kg -tuote on suunniteltu erityisesti ikääntyville marsuille, ja se tarjoaa niiden terveydelle tässä elämänvaiheessa tarvittavat ravintoaineet ja vitamiinit. Tämän tuotteen käytön etuja voivat olla muun muassa hampaiden terveyden edistäminen, terveellisen painon ylläpitäminen, ruoansulatuksen parantaminen sekä tasapainoisen ruokavalion tarjoaminen ikääntyville marsuille.

Käyttöohjeet

Bunny Cobaya Sueño Senior 1,5 kg on ikääntyneille marsuille tarkoitettu rehu. Marsuille suositellaan annettavaksi päivittäin sopiva määrä tätä rehua, ja on varmistettava, että niillä on aina saatavilla raikasta vettä.