• Bunny Bowl Bunny Nature Xl 600Gr
-24%

Bunny Bowl Bunny Nature XL 600 g

SKU-koodiBU4018761170159
Bunny Bowl Bunny Nature XL on herkullinen ja terveellinen välipala jyrsijöille. Tämä 600 gramman painoinen tuote on suunniteltu tarjoamaan lemmikillesi sekä viihdettä että ravintoa. Tämä välipala sopii erinomaisesti kaneille, marsuille ja muille jyrsijöille, ja se on loistava vaihtoehto lemmikin palkitsemiseen tasapainoisella tavalla.
Normaalihinta €27,00 45,0 € / 1kg
Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,76
Säästät: -€8,76
45,0 € / 1kg
Bunny Bowl Bunny Nature Xl 600Gr
Bunny Bowl Bunny Nature XL 600 g
Normaalihinta €27,00 45,0 € / 1kg
Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,76
Säästät: -€8,76
45,0 € / 1kg

 

 

Ominaisuudet

Bunny Bowl Bunny Nature XL 600 g on erityisesti jyrsijöille suunniteltu välipala, joka tarjoaa lemmikillesi lisäravintoa ja viihdettä. Tämän tuotteen käytön etuja ovat jyrsijän elinympäristön rikastaminen, fyysisen ja henkisen aktiivisuuden edistäminen sekä hampaiden luonnollinen kuluminen. Lisäksi tämä korkealaatuinen tuote edistää lemmikkisi tasapainoista ja monipuolista ruokavaliota.

Käyttöohjeet

600 gramman Bunny Bowl Bunny Nature XL on jyrsijöille tarkoitettu välipala. Sitä voidaan tarjota palkkiona tai palkintona pienille eläimille, kuten kaneille, marsuille, hamstereille ja muille. Suositellaan annettavaksi kohtuullisina määrinä osana tasapainoista ruokavaliota.