• Braye Lipsleek Blur 09 Proud , 27 gr
-20%

Braye Lipsleek Blur 09 Proud, 27 g

SKU-koodiBR8800261382950
Braye Lipsleek Blur, 27 g Vegaaninen 2-in-1-voide huulille ja poskille. Käytä tätä voidetta antamaan väriä huulille ja poskille sekä kosteuttamaan niitä.
Normaalihinta €15,10 55,93 € / 100gr
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,99
Säästät: -€3,89
55,93 € / 100gr
Loppuunmyyty
Braye Lipsleek Blur 09 Proud , 27 gr
Braye Lipsleek Blur 09 Proud, 27 g
Normaalihinta €15,10 55,93 € / 100gr
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,99
Säästät: -€3,89
55,93 € / 100gr

 

 
BRAYE:n Lipsleek Blur on vegaaninen 2-in-1-huulivoide, joka yhdistää värin ja kosteutuksen yhdellä kerralla. Se on suunniteltu käytettäväksi sekä huulille että poskille, ja se luo samettisen puolimattaisen lopputuloksen, joka korostaa luonnollista kauneutta hienostuneella vivahteella. Sen kermainen ja kevyt koostumus sulautuu helposti ihoon, mikä mahdollistaa tarkan, mukavan ja vaivattoman levityksen. Lipsleek Blur sisältää 60 % kosteuttavia ainesosia ja 1 % sheavoita, joten se hoitaa ihoa tehokkaasti ja estää mattapintaisille tuotteille tyypillisen kuivumisen tunteen. Tuloksena ovat pehmeät ja joustavat huulet sekä posket, joiden luonnollinen punastuma säilyy moitteettomana tuntikausia. Sen korkea HD-pigmenttipitoisuus takaa eloisan ja säädettävän värin jo ensimmäisellä levityksellä, ja se sopii mihin tahansa tyyliin: hämärtyneestä vaikutuksesta voimakkaampaan sävyyn. Kompakti, liukuvalla mekanismilla varustettu pakkaus on paitsi tyylikäs ja toimiva, myös täydellinen kumppani pikakorjauksiin liikkeellä ollessa ilman peiliä. Ihanteellinen niille, jotka etsivät monikäyttöistä, tehokasta, helppokäyttöistä ja ammattimaisen lopputuloksen antavaa meikkituotetta. Täydellinen nopeisiin rutiineihin, minimalistisiin meikkeihin tai päivittäiseksi välttämättömyydeksi kaikkina vuodenaikoina.

Käyttöohjeet

Huulille: levitä suoraan tai sormilla, jolloin saat pehmeän tai voimakkaamman sävyn. Saadaksesi häivytetyn vaikutelman, häivytä keskeltä ulospäin silikonisiveltimellä. Poskille: levitä pieni määrä ja häivytä sormilla tai siveltimellä. Ihanteellinen luonnollisen ja raikkaan vaikutelman luomiseen. Lisää tuotetta halutun voimakkuuden mukaan.

Ainesosat

03 WORTHY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, mika, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoritti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 04 FREENESS: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 05 HARDY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksaanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektorit, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 06 LOFTY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, mika, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikonikopolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 09 PROUD: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 10 PERKY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikonikrossipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410]