• Braye Lipsleek Blur 03 Worthy , 27 gr
-20%

Braye Lipsleek Blur 03 Worthy, 27 g

SKU-koodiBR8800261382899
Braye Lipsleek Blur, 27 g Vegaaninen 2-in-1-voide huulille ja poskille. Käytä tätä voidetta antamaan väriä huulille ja poskille sekä kosteuttamaan niitä.
Normaalihinta €15,10 55,93 € / 100gr
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,99
Säästät: -€3,89
55,93 € / 100gr
Loppuunmyyty
Braye Lipsleek Blur 03 Worthy , 27 gr
Braye Lipsleek Blur 03 Worthy, 27 g
Normaalihinta €15,10 55,93 € / 100gr
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,99
Säästät: -€3,89
55,93 € / 100gr

 

 
BRAYE:n Lipsleek Blur on vegaaninen 2-in-1-huulivoide, joka yhdistää värin ja kosteutuksen yhdellä levityksellä. Se on suunniteltu käytettäväksi sekä huulille että poskille, ja se luo samettisen puolimattaisen lopputuloksen, joka korostaa luonnollista kauneutta hienostuneella vivahteella. Sen kermainen ja kevyt koostumus sulautuu helposti ihoon, mikä mahdollistaa tarkan, mukavan ja vaivattoman levityksen. Lipsleek Blur sisältää 60 % kosteuttavia ainesosia ja 1 % sheavoita, joten se hoitaa ihoa tehokkaasti ja estää mattapintaisille tuotteille tyypillisen kuivumisen tunteen. Tuloksena ovat pehmeät ja joustavat huulet sekä posket, joiden luonnollinen hehku säilyy virheettömänä tuntikausia. Sen korkea HD-pigmenttikonsentraatio takaa eloisan ja säädettävän värin jo ensimmäisellä vedolla, ja se sopii mihin tahansa tyyliin: hämärtyneestä vaikutuksesta voimakkaampaan sävyyn. Kompakti liukumekanismilla varustettu pakkaus on paitsi tyylikäs ja toimiva, myös täydellinen kumppani pikakorjauksiin liikkeellä ollessa ilman peiliä. Ihanteellinen niille, jotka etsivät monikäyttöistä, tehokasta, helppokäyttöistä ja ammattimaisen lopputuloksen antavaa meikkituotetta. Täydellinen nopeisiin rutiineihin, minimalistisiin meikkeihin tai päivittäisenä välttämättömyytenä kaikkina vuodenaikoina.

Käyttöohjeet

Huulille: levitä suoraan tai sormilla, jolloin saat pehmeän tai voimakkaamman värin. Häivytetyn vaikutelman saat häivyttämällä keskeltä silikonisiveltimellä. Poskille: levitä pieni määrä ja häivytä sormilla tai siveltimellä. Ihanteellinen luonnollisen ja raikkaan lopputuloksen saavuttamiseen. Lisää tuotetta halutun voimakkuuden mukaan.

Ainesosat

03 WORTHY: dimetikoni, oktyylidodekanoli, polyglyceryl-2-triisostearaatti, mika, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoritti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 04 FREENESS: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 05 HARDY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksaanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoritti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 06 LOFTY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 09 PROUD: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitaanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410] 10 PERKY: dimetikoni, oktyylidodekanol, polyglyseryl-2-triisostearaatti, kiille, mikrokiteinen vaha, ceresiini, dimetikoni-ristipolymeeri, 1,2-heksanidioli, PEG-10-dimetikoni, Butyrospermum parkii -voi, piidioksidi, sorbitanoliivaatti, disteardimoniumhektoriitti, propyleenikarbonaatti, alumiinihydroksidi, trietoksikaprylyylisilaani, allantoiini, pantenoli, vesi, butyleeniglykoli, kaprylyyliglykoli, asetyyliheksapeptidi-8 [± CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 45410]