• Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Papaya 500Ml.
-31%

Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Papaya 500 ml.

SKU-koodiBO8032894492502
Nestemäinen ravintolisä elimistön puhdistamiseen.
Normaalihinta €25,41 5,08 € / 100ml
Alennushinta €25,41 Normaalihinta €37,04
Säästät: -€11,63
5,08 € / 100ml
Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Papaya 500Ml.
Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Papaya 500 ml.
Normaalihinta €25,41 5,08 € / 100ml
Alennushinta €25,41 Normaalihinta €37,04
Säästät: -€11,63
5,08 € / 100ml

 

 
Bottega Di Lungavita Super Dren Depura Papaya on nestemäinen ravintolisä, joka auttaa puhdistamaan kehoa. Sen koostumus sisältää papaya-uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka edistävät myrkkyjen poistumista ja vähentävät nesteen kertymistä. Lisäksi sillä on miellyttävä papayan maku.

Koostumus

Vesi, papaya-uute, koivun uute, artisokan uute, voikukan uute, mustaherukan uute, rypäleen uute, nokkosen uute, aromi, askorbiinihappo, säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti).

Käyttöohje

Laimenna 30 ml lasilliseen vettä ja ota kerran päivässä ennen ateriaa. Ravista hyvin ennen käyttöä.