• Born To Bio Neutral Shower Gel 300Ml. Bio
-17%

Born To Bio Neutraali suihkugeeli 300 ml. Bio

SKU-koodiBO3760172445395
BORN TO BIO neutraali suihkugeeli 300 ml on henkilökohtaisen hygienian tuote, jota on saatavilla verkkokaupasta. Tämä neutraali suihkugeeli on valmistettu luonnonmukaisista ainesosista, minkä ansiosta se sopii erinomaisesti herkälle iholle. 300 ml:n pakkauksessa se tarjoaa hellävaraisen ja virkistävän puhdistuksen suihkussa.
Normaalihinta €3,50 1,17 € / 100ml
Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,21
Säästät: -€0,71
1,17 € / 100ml
Loppuunmyyty
Born To Bio Neutral Shower Gel 300Ml. Bio
Born To Bio Neutraali suihkugeeli 300 ml. Bio
Normaalihinta €3,50 1,17 € / 100ml
Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,21
Säästät: -€0,71
1,17 € / 100ml

 

 

BORN TO BIO neutraali suihkugeeli 300 ml on henkilökohtaisen hygienian tuote, jota käytetään suihkussa ihon puhdistamiseen ja virkistämiseen. Tämä neutraali suihkugeeli on valmistettu luonnonmukaisista ainesosista, mikä tarkoittaa, että se ei sisällä aggressiivisia kemikaaleja eikä synteettisiä ainesosia. Se sopii erinomaisesti herkälle tai ärtyneelle iholle, sillä sen mieto ja neutraali koostumus ei aiheuta haitallisia reaktioita. Puhdistuksen lisäksi tämä suihkugeeli myös kosteuttaa ihoa, jättäen sen pehmeäksi ja ravituksi. 300 ml:n pakkaus tekee siitä käytännöllisen ja helppokäyttöisen päivittäisessä suihkussa.

Käyttöohjeet

BORN TO BIO NEUTRAALI SUIHKUGEELI 300 ml -tuotteen käyttöohjeet ovat seuraavat: levitä pieni määrä geeliä kostealle iholle, hiero kevyesti, kunnes muodostuu vaahtoa, ja huuhtele sitten runsaalla vedellä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan tuotteen käyttöä päivittäin suihkussa.