• Born To Bio Eau De Toilette Violet Jasmine 50Ml. Bio
-26%

Born To Bio Eau de Toilette Violet Jasmine 50 ml. Bio

SKU-koodiBO3701488801864
BORN TO BIO EAU DE TOILETTE violet jasmine 50 ml on orgaaninen tuoksu, jossa yhdistyvät violetin ja jasmiinin tuoksunootit. 50 ml:n pakkauksensa ansiosta tämä hajuvesi on täydellinen otettavaksi mukaan minne tahansa. Sen orgaaninen koostumus takaa, että käytät ympäristöä ja ihoasi säästävää tuotetta. Nauti tästä hienosta luonnollisesta tuoksusta!
Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,64
Säästät: -€4,04
23,2 € / 100ml
Born To Bio Eau De Toilette Violet Jasmine 50Ml. Bio
Born To Bio Eau de Toilette Violet Jasmine 50 ml. Bio
Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €15,64
Säästät: -€4,04
23,2 € / 100ml

 

 

BORN TO BIO EAU DE TOILETTE violet jasmine 50 ml on orgaaninen hajuvettä, jossa yhdistyvät violetin ja jasmiinin tuoksunotit. Se on pehmeä ja raikas tuoksu, jota voivat käyttää sekä miehet että naiset. Tämä tuote on sertifioitu luomutuotteeksi, mikä tarkoittaa, että se on valmistettu luonnollisista ainesosista eikä sisällä haitallisia kemikaaleja. 50 ml:n koko sopii täydellisesti käsilaukkuun tai matkakosmetiikkalaukkuun. Tämä hajuvesi on ihanteellinen niille, jotka suosivat luonnollisia tuotteita ja etsivät hienostunutta ja pitkäkestoista tuoksua.

Käyttöohjeet

BORN TO BIO EAU DE TOILETTE violet jasmine 50 ml. BIO -tuotteen käyttöohjeet ovat seuraavat: levitä pieni määrä puhtaalle ja kuivalle iholle, mieluiten suihkun jälkeen. Hiero kevyesti, kunnes tuoksu on imeytynyt kokonaan. Vältä kosketusta silmiin. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan päivittäistä käyttöä.