• Boderm Prototype Lightening 30Ml
-38%

Boderm Prototype Lightening 30 ml

SKU-koodiBO5200375399753
BODERM PROTOTYPE LIGHTENING 30 ml on ihonhoitotuote, joka auttaa kirkastamaan ja tasoittamaan ihon sävyä sekä antamaan iholle kirkkaamman ja säteilevämmän ilmeen.
Normaalihinta €28,50 95,0 € / 100ml
Alennushinta €28,50 Normaalihinta €45,71
Säästät: -€17,21
95,0 € / 100ml
Boderm Prototype Lightening 30Ml
Boderm Prototype Lightening 30 ml
Normaalihinta €28,50 95,0 € / 100ml
Alennushinta €28,50 Normaalihinta €45,71
Säästät: -€17,21
95,0 € / 100ml

 

 

BODERM PROTOTYPE LIGHTENING on 30 ml:n pakkauksessa oleva ihonhoitotuote. Tämä innovatiivinen koostumus on kehitetty auttamaan ihon vaalentamisessa ja sävyn tasoittamisessa. Luonnollisten ja tehokkaiden ainesosien ansiosta tämä tuote kosteuttaa ihoa syvältä ja auttaa vähentämään tummia läiskiä ja värimuutoksia. Saavuta kirkkaampi ja säteilevämpi iho BODERM PROTOTYPE LIGHTENING -tuotteen avulla.