• Bioserum Herbetom 5 Rv Renal 250Ml
-14%

BioSérum Herbetom 5 Rv Renal 250 ml

SKU-koodiBI8427268070217
Bioserum Herbetom 5 Rv Renal 250 ml on luonnonlääketieteellinen ja fytoterapeuttinen tuote, joka on kehitetty tukemaan munuaisten terveyttä. Se sisältää yhdistelmän lääkekasvien uutteita, jotka voivat auttaa parantamaan munuaisten toimintaa ja edistämään myrkkyjen poistumista kehosta. Tuote on saatavana 250 ml:n pullossa, ja sen asianmukaista käyttöä varten on suositeltavaa noudattaa valmistajan ohjeita.
Normaalihinta €18,20 7,28 € / 100ml
Alennushinta €18,20 Normaalihinta €21,18
Säästät: -€2,98
7,28 € / 100ml
Bioserum Herbetom 5 Rv Renal 250Ml
BioSérum Herbetom 5 Rv Renal 250 ml
Normaalihinta €18,20 7,28 € / 100ml
Alennushinta €18,20 Normaalihinta €21,18
Säästät: -€2,98
7,28 € / 100ml

 

 
BioSérum Herbetom 5 Rv Renal 250 ml on luonnonlääketieteellinen ja fytoterapeuttinen tuote, jota käytetään munuaisten hoitoon ja terveyden ylläpitoon. Sen koostumus perustuu lääkekasvien uutteiden yhdistelmään, jotka auttavat parantamaan munuaisten toimintaa ja edistävät myrkkyjen poistumista kehosta. Tätä tuotetta voidaan käyttää täydentävänä hoitona munuaissairauksien hoidossa tai ennaltaehkäisevänä toimenpiteenä munuaisten terveyden ylläpitämiseksi. On tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Tämä tuote voi sisältää sekoituksen yrttejä ja kasviuutteita, joiden tarkoituksena on tukea munuaisten terveyttä. Tarkka koostumus voi vaihdella Herbetom 5 Rv Renalin kunkin erän koostumuksen mukaan.

Käyttöohje

BioSérum Herbetom 5 Rv Renal 250 ml:n käyttöohje on seuraava: ota 10 ml (yksi ruokalusikallinen) laimennettuna puoleen lasilliseen vettä kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Pulloa suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Apteekkarin neuvo

BioSérum Herbetom 5 Rv Renal 250 ml on luonnonlääketieteellinen ja fytoterapeuttinen tuote, jota käytetään munuaisten hoitoon. Minulla ei kuitenkaan ole tietokannassani tarkkoja tietoja tämän tuotteen varotoimista. Suosittelen, että otat yhteyttä apteekkiin tai lääkäriin saadaksesi tarkat tiedot tämän tuotteen varotoimista ja oikeasta käytöstä.