• Biokap Coper Brown 140Ml Chestnut Nutmeg Brown -5.06
-13%

Biokap Coper Brown -hiusväri 140 ml, pähkinänruskea ·5,06

SKU-koodiBI8030243010261
BIOKAP TINTE coper brown 140 ml, muskatpähkinänruskea, on hiusväri. Tämä muskatpähkinänruskea sävy antaa voimakkaan ja kestävän kuparisen värin. Luonnollisella ja ammoniakittomalla koostumuksellaan tämä väriaine peittää harmaat hiukset täydellisesti ja jättää hiukset pehmeiksi ja kiiltäviksi. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat luonnollisen ja eloisan värimuutoksen.
Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,94
Säästät: -€1,64
8,07 € / 100ml
Biokap Coper Brown 140Ml Chestnut Nutmeg Brown -5.06
Biokap Coper Brown -hiusväri 140 ml, pähkinänruskea ·5,06
Normaalihinta €11,30 8,07 € / 100ml
Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,94
Säästät: -€1,64
8,07 € / 100ml

 

 
BIOKAP TINTE coper brown 140 ml, muskotipähkinänruskea, on hiusväri. Tämä hiusväri on suunniteltu antamaan ruskea sävy, jossa on muskotipähkinän vivahteita. Sitä käytetään hiusten värin muuttamiseen väliaikaisesti tai pysyvästi, peittämään harmaita hiuksia ja antamaan ulkonäölle uutta elinvoimaa. Tämä tuote sisältää luonnollisia ainesosia, ja sen koostumus on suunniteltu minimoimaan hiuksiin värjäyksen aikana aiheutuvat vauriot.

Koostumus

BIOKAP TINTE coper brown 140 ml, pähkinänruskea ·5.06:n koostumustietoja ei ole saatavilla tietokannassa.

Käyttöohje

Tämän tuotteen käyttöohjeet ovat seuraavat:
1. Sekoita väriaineputken sisältö kehiteaineen kanssa ei-metallisessa astiassa.
2. Levitä seos kuiville, pesemättömille hiuksille ja varmista, että se peittää kaikki halutut alueet.
3. Anna tuotteen vaikuttaa ohjeissa mainitun ajan, yleensä 30–40 minuuttia.
4. Huuhtele hiukset lämpimällä vedellä, kunnes vesi on kirkasta.
5. Levitä pakkaukseen sisältyvää hoitoainetta ja anna sen vaikuttaa muutaman minuutin ajan.
6. Huuhtele hiukset uudelleen ja kuivaa ne tavalliseen tapaan.

Muista aina lukea ja noudattaa tämän tuotteen erityisiä ohjeita, sillä ne voivat vaihdella hieman käytetyn väriaineen merkin ja tyypin mukaan.

Ainesosat

Tämän tuotteen tärkein vaikuttava aine on muskottipähkinäuute.